Aromaterapie

Vůně jsou esencemi Světla, a proto jsou též součástí mých terapií. Vůně nás provázejí celým naším životem od narození. Nyní vím, že mohou mít jak destruktivní, tak léčivé účinky, podle toho, z jakého zdroje pocházejí a v jaké koncentraci jsou použity. Vůně na nás působí skrze naše energetické tělo. Doslova nás zahalí - jsou naším druhým oděvem. Působí na nás jemným způsobem a pomáhají nám řešit naše hluboho skryté problémy. Dokážou nás uklidnit, utěšit, pohladit, polaskat, vytvořit harmonii a nebo naopak dodat sílu, tvořivost, vyburcovat nás z klidu, upozornit na nebezpečí. Jsou proto nedílnou součástí našeho vnímání světa kolem nás. Jsou důležitou informací o tom, co potřebujeme a nebo naopak o tom, co nám vadí a co bychom řešit měli. Já dávám přednost vůním přirozeným, nejlépe z čerstvých rostlin a květů a nebo ze sušených. Aromaterapie suchými bylinami je nejstarší a nejpřirozenější formou, kterou znám. Vůně jsou jemně, postupně a nenásilně uvolňovány pomocí tepla. Takto získané esence Světla nás dokážou přivést do hlubin naší duše a vytáhnout na světlo skryté problémy zralé k pochopení a vyléčení. Stejně jako u léčivých rostlin, používám nejraději a nejčastěji vůně ze zdrojů, které se nacházejí kolem nás, v našem zeměpisném pásmu, protože svými vibracemi odpovídají tomu, co potřebujeme tam kde jsme se narodili. Je tu spousta bylinek a jejich vůní, které na čas upadly v zapomnění. Ale stále tu jsou a čekají, až se opět rozpomeneme, aby nám opět mohly pomoci najít cestu ke svému pravémujá.

Nabízím léty vyzkoušené vůně k očištění prostoru a navození atmosféry ve formě suchých bylin do aromalamp:

 

Levandule (balení 50 g)

Nádherná uklidňující vůně květu levandule zbavuje prostor strachu a stresu. Navozuje pocit harmonie, uklidňuje před odpočinkem a spánkem. Na duchovní úrovni pomáhá opět najít cestu ke svým kořenům - k přijetí svého otce, jako svébytné součásti naší bytosti. Tím také pomáhá navázat kontakt s Bohem a zpřístupňuje znovu zdroje Vesmírné mužské energie k výživě našeho energetického těla.


Mateřídouška ( balení 50 g)

Mateřídouška má své poslání již ve svém názvu - její jemná a  pečující péče nás vrací do náruče naší maminky. Připomíná nám krásný pocit bezpečí a laskavé péče. Na duchovní úrovní pomáhá najít cestu ke svým kořenům - ke své matce jako součásti naší bytosti. Tím pomáhá zpřístupnit opět plně zdroj Zemské ženské energie k výživě našeho energetického těla. Mateřídouška též pomáhá obnovit zdravý přístup k materiálním zdojům a k přírodě. Vůně mateřídoušky je Vaším pomocníkem k vytvoření láskyplného domova.


Maří list balšámový ( balení 25 g)

Jemná povznášející a inspirující vůně mařího listu balšámového byla v minulosti používána k provonění motlitebních knížek (vylisované listy sloužily jako záložky). Její zvláštní vůně nám přiblíží problém, který je ještě potřeba vyřešit na cestě k osvobození svého srdce. Pomáhá navodit atmosféru, ve které lépe pochopíme podstatu problému a odpustíme sobě i ostatním. Vůně mařího listu nás také může bezpečně provést na cestě rozvázání nefunkčních a svazujících slibů z dávné minulosti. Svoboda je ten nejlepší dar, který jsme dostali a který můžeme dát. Přestože své partnery osvobodíme, mají navždy místo v našem srdci a to je velmi nádherná zkušenost.