Barevné poradenství

Stejně jako jsme jemně vedeni naším astrologickým znamením, ovlivňují nás barvy duhy podle našeho data narození během slunečního roku. Kdo chce lépe pochopit sebe a svůj život, jeho životní a jeho doplňková barva mu může hodně napovědět. Vaše barvy Vám mohou odhalit Vaše slabé a silné stránky, mohou Vám napovědět, jak na sobě pracovat a třeba Vám mohou pomoci změnit Váš život, který již dlouho stagnuje a nevyvíjí tak, jak byste si představovali. Barevný rozbor Vaší osobnosti také může pomoci odhalit, kde máte ukrytá svoje traumata, která Vás blokují a brání Vám v rozletu.

Sama ze své zkušenosti vím, že moje cesta k sobě začala přijetím barev do mého života. Největší změny v mém životě nastaly přijetím mé životní barvy, v ní se cítím opravdu dobře a vím že mě vede tam, kam jsem si kdysi předsevzala. Jak je napsáno již mnohokrát duha je věčnou smlouvou mezi Bohem a Zemí, mezi Bohem a každým z nás. Takže každý z nás má právo na svůj vlastní život a má právo milost a odpuštění. Nikdo z nás již nebude zničen, záleží vždy jen na nás, jakou cestu si vybereme, zda půjdeme cestou Světla a barev a radosti a nebo cestou Temnoty a smutku.

Pro kompletní barevný rozbor Vaší osobnosti je potřeba Vaše datum narození, pokud možno včetně času a místa. Dále potřebuji Vaši kompletní adresu pro vystavení faktury.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely této služby a po uplynutí ochranné lhůty 6 měsíců budou z mého počítače vymazány. Během této ochranné lhůty máte kdykoli možnost vznést další dotazy k Vašemu rozboru zdarma.

Aktuální ceny barevného rozboru osobnosti najdete zde

Barvami můžeme také značně ovlivnit  to, jak se cítíme ve své rodině, ve svém domově. Tato služba je určena především pro ty, kteří chtějí prostřednictvím barev duhy vyladit svůj domov tak, aby byl pro všechny členy rodiny tím pravým místem pro společný život, odpočinek i rozvoj. Jen málokdo zatím ví, jak barvy mohou ovlivňovat náš život, stejně jako naše astrologické znamení. Není to tak, že by barvy náš život řídily, spíše nás životem provázejí a pomáhají nám blíže poznávat sebe a překonávat životní překážky. Každá rodina se skládá nejméně ze tří členů a každý z nich má svou osobní životní barvu. Někdy se může stát, že všichni členové rodiny mají životní barvu stejnou a někdy má každý úplně jinou. Úkolem barevné poradny je nalézt řešení, které bude vyhovovat všem ve společných prostorách a zároveň vytypovat vhodnou barvu pro jednotlivé členy rodiny v jejich soukromém prostoru. Rodiče vždy nejlépe ví, co jejich děti potřebují rozvíjet a co potlačit. Barvy jim v tom mohou pomoci. Barvy na nás mají vliv nejen v tom, jak máme doma vymalováno, ale v tom, jaké barevné doplňky interiéru si zvolíme. Velký vliv má též ložní prádlo, neboť v posteli strávíme průměrně 1/3 života. Neméně důležité jsou barvy pro tzv. úložné prostory, předsíně a sociální zařízení.

Pro kompletní barevný rozbor Vaší  radiny  je potřeba datum narození všech členů rodiny, pokud možno včetně času a místa. Dále potřebuji Vaši kompletní adresu pro vystavení faktury.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely této služby a po uplynutí ochranné lhůty 6 měsíců budou z mého počítače vymazány. Během této ochranné lhůty máte kdykoli možnost vznést další dotazy k Vašemu rozboru zdarma.
Aktuální ceny barevného vyladění domova  jsou uvedeny zde

Na závěr bych přidala zkušenost jedné klientky :

Dobrý den, paní Butzke,
předně Vám a celé Vaší rodině přeji vše dobré v roce 2009.

V prosinci 2008 jsme konečně dokončili několik úprav v našem domě v
Borotíně, jejichž součástí byly i hrátky s barvami. Ráda bych Vám alespoň
touto cestou poděkovala za pomoc při výběru barev do našeho obydlí. Myslím,
že se to moc povedlo a my všichni se tam cítíme více doma.


S úctou
Mgr. Martina Pencová
EHS manažer
DANONE a.s., provozovna Benešov