Květinové mandaly

Květinové mandaly, které zde můžete vidět, vznikly v průběhu posledních čtyř let, během mého osvobozování a přeměny. Na začátku byla inspirace od mé babičky Bětulinky, která kdysi dávno s velkou oblibou pěstovala jiřiny všech možných barev a tvarů. Ke mně se tato inspirace vrátila též v podobě jiřin, které jsem dostala od své kamarádky. Pokaždé, když jsem se pokusila vystihnout květ jiřiny v určité barvě, podařilo se mi uvolnit nějaké moje trauma. Zajímavé bylo to, že si pokaždé pro můj obrázek někdo přišel a pomohl mu. Proto jsem se začala kreslením mandal zabývat více. Tak vznikl systém květinových mandal, který vám nyní nabízím. Jsou kreslené obyčejnými pastelkami na obyčejných bílých kartonech. Vznikají řádově několik hodin až několik týdnů. Abych řekla pravdu, nikdy na začátku nevím, co vznikne, a tak je tato tvorba velmi zajímavá a vzrušující. Inspiraci nalézám především v květinách, ale někdy ke mně přijde i docela zvláštními cestami.

V průběhu procesu ověřování jsem zjistila, že působí velmi dobře energeticky - jsou energetickými zářiči. Kromě toho působí tak, aby v daném problému působily vyrovnávajícím způsobem, to znamená, že jsou harmonizující. A nakonec jsem zjistila, že květinové jsou právě proto, abychom mohli vrátit na Zemi velmi chybějící ženskou energii a mateřskou lásku. Pomocí svých květinových mandal je možné přesně diagnostikovat problém na energetické úrovni, otevřít jej a harmonizovat. Je možné dokonce diagnostikovat neviditelné energetické vazby vzniklé v dávné minulosti - ve dříve prožitých životech. Pak je možné tyto nyní zatěžující a nefunkční vazby přerušit a tím se osvobodit.

Květinové mandalky si můžete prohlédnout zde v galerii a můžete si je také zakoupit zde e-mailem a nebo v e-shopu : www.fler.cz/slunecni-dum

Zde je reference z jedné výstavy:
zdravejjakorybicka.wordpress.com/tag/eva-butzke/